www.jedemedolazni.cz :: MOBILNÍ APLIKACE SLM ČR (21.02.2018 - 08:18)

MOBILNÍ APLIKACE SLM ČR

MOBILNÍ APLIKACE SDRUŽENÍ LÁZEŇSKÝCH MÍST
LISTOPAD 2017

 

ZÁKLADNÍ ÚČEL A SMYSL APLIKACE

Primárním cílem aplikace je umožnit jejím uživatelům snadný přehled důležitých informací o lázeňských městech. Vycházíme z toho, že prakticky chceme zdigitalizovat zážitek hosta, který přijíždí do dané lázeňské lokality a na daném místě (infocentru, recepci lázní atd.) je konfrontován se změtí letáků ve velkém stojenu. Pokud si tedy host chce nastudovat zajímavá místa a základní informace o lokalitě, nezbývá mu, než si ze stojenu vzít po jednom letáku od každého místa a večer zasvětit několik hodin jejich studiu. Tento zážitek má za cíl naše aplikace výrazně zjednodušit. Chceme totiž tyto informace poskytnout hravou a velmi jednoduchou formou, kde nalézt podstatné informace, turistický výlet, lázeňskou proceduru nebo místní oblíbenou restauraci bude záležitostí tří stisknutí displeje, nikoli několika hodin listování letáky.

Věříme, že dokážeme poskytnout lázeňským hostům moderní a přehlednou mobilní aplikaci se základními informacemi o místě, událostech konaných v daném místě (koncerty, divadelní představení, sportovní akce apod.), tipy na výlet. Prostě kompletní propagace všech lázeňských míst v ČR.

Aplikace bude mít vlastní přehledný redakční systém, přes který si budou moci jednotlivá lázešnká místa spravovat obsah. Jednotlivým uživatelským přístupům lze libovolně nastavovat různé úrovně práv, tedy části, které budou mít oprávnění spravovat.

Aplikace bude napojena na portál jedemedolazni.cz.

Termín započetí realizace 01.05.2017.
Termín ukončení a předání 30.10.2017

 

 

 

Přehled všech lázeňských míst
Novinky
Videospot turistické oblasti Třeboňsko

Pohodlně se usaďte, dejte si odpolední kávu a...

Více novinek
Soutěže
Je nám líto, ale momentálně zde není zveřejněna žádná akce. Více soutěží
Příležitosti v okolí
Kontaktujte nás

Sdružení lázeňských míst
Městský úřad Třeboň, Palackého nám. 46/II, 379 01 Třeboň

E-mail: info@jedemedolazni.cz
Telefon: +420 606 063 145

Tyto webové stránky a další dílčí aktivity popsané stručně na stránce Projekt IOP byly realizovány v rámci Integrovaného operačního programu financovaného Evropskou unií z Evropského fondu pro regionální rozvoj.