ÚvodAkceFestival vína Františkovy Lázně 2024
Františkovy Lázněsport, aktivní vyžití

Festival vína Františkovy Lázně 2024

Potěšte své smysly u 18 vinařských stánků, kde se vám představí ta nejlepší vína z Čech a Moravy. Rozmanitá nabídka slibuje pro každého milovníka vína něco výjimečného - od tradičních odrůd jako Veltlínské zelené, Ryzlink vlašský, Sauvignon nebo Frankovka

Kdy:
17.8. | 11:00 22:00

Kde:
Národní třída

Popis akce

Připravte se na nezapomenutelný zážitek na Festivalu vína Františkovy Lázně!
Po loňské úspěšné premiéře festivalu Vínování vám přinášíme zastávku vinné tour 2024 i v tomto lázeňském městě. Ponořte se do světa vynikajících vín, lahodného street foodu a rytmů živé muziky! 

Potěšte své smysly u 18 vinařských stánků, kde se vám představí ta nejlepší vína z Čech a Moravy. Rozmanitá nabídka slibuje pro každého milovníka vína něco výjimečného - od tradičních odrůd jako Veltlínské zelené, Ryzlink vlašský, Sauvignon nebo Frankovka až po méně známé PIWI odrůdy. 

Na festivalu nebude chybět pestrá food zóna. Díky food truckům a stánkům s širokou nabídkou pokrmů vhodných k vínu si opravdu pochutnáte. Kromě toho se můžete těšit na bohatý kulturní program, kterým vás provede charismatický moderátor Luděk Holý. 

hudební doprovod
12.00 Cimbálová muzika Majerán
18.00 Galiani Gypsy Jazz
20.00 Crossband

Vstupné na akci je zdarma. Víno se bude nalévat výhradně do festivalových sklenic, které budou k zakoupení na místě za 120 Kč. 

Zapište si termín do kalendáře a přijďte s námi prožít den plný těch nejlepších vín, lahodných pochoutek a podmanivé hudby na festivalu vína ve Františkových Lázních!