ÚvodAkceFESTIVAL VÍNA MARIÁNSKÉ LÁZNĚ 2024
Mariánské Lázně

FESTIVAL VÍNA MARIÁNSKÉ LÁZNĚ 2024

Kdy:
23.8. - 24.8.2024

Kde:
Mariánské lázně, Masarykova, Kolonáda Mariánské Lázně

Popis akce

  1. a 24. srpna 2024; 12 – 22 hodin; Hlavní kolonáda, Mariánské Lázně

Připravte se na nezapomenutelný zážitek na Festivalu vína Mariánské Lázně! Tento svátek vína se koná 23. a 24. sprna 2024 na Hlavní kolonádě. Ponořte se do světa vynikajících vín, lahodného street foodu a rytmů živé muziky!

Potěšte své smysly u 20 vinařských stánků, kde se vám představí ta nejlepší vína z Čech a Moravy. Rozmanitá nabídka slibuje pro každého milovníka vína něco výjimečného - od tradičních odrůd jako Veltlínské zelené, Ryzlink vlašský, Sauvignon nebo Frankovka až po méně známé PIWI odrůdy.

Na festivalu nebude chybět pestrá food zóna. Díky food truckům a stánkům s širokou nabídkou pokrmů vhodných k vínu si opravdu pochutnáte. Kromě toho se můžete těšit na bohatý kulturní program, kterým vás provede charismatický moderátor Luděk Holý. Po oba dny vám bude hrát k poslechu i tanci Cimbálová muzika Kaňúr. V páteční podvečer se pak pódia chopí kapela Siluety a v sobotu kapela Hrajem!?.

Vstupné na akci bude zdarma. Víno se bude nalévat výhradně do festivalových sklenic, které budou k zakoupení na místě za 120 Kč.

Zapište si termín do kalendáře a přijďte s námi prožít dva dny plné těch nejlepších vín, lahodných pochoutek a podmanivé hudby na Festivalu vína v Mariánských Lázních!

Veškeré informace o vinné tour 2024 najdete na:  www.festivalyvina.cz