slide_1 slide_2 slide_3 slide_4 slide_5
cs en de ru

Hledám milence, zn. spěchá (01. 06. 2020)

31.7.2020 | 20:00 | Bažantnice Každý rok se u nás v Lázních Bělohradě koná tří denní akce zvaná "Bažantnice ještě žije". Letos tuto akci zahájíme divadelním vystoupením "Hledám milence, zn.: spěchá".

detail_pic Od: 31. 7. 2020

Vstupné: 150 Kč

Hrají: Bořek Slezáček, Jindra Kriegel, Lucie Linhartová, Eva Decastelo, Monika Timková, Vlasta Korec, Michaela Zemánková, Petr Semerád, Josef Hervert, Radomír Švec.

Jaroslav je neúspěšný malíř po padesátce. Po dvaceti letech manželství s podnikatelkou Miladou však na něj přišla druhá míza, a tak se schází s mladou milenkou Anetkou. Se svou manželkou, která jej již ničím kromě peněz nepřitahuje, by se nejraději rozvedl, ale pak by ztratil dobré finanční zázemí.
Mladé milenky, Anetka vůbec není výjimkou, jsou v tomto směru přece dosti náročné a vynalézavé. Jaroslav s Anetkou vymyslí variantu, jak se rozvést a přesto z toho získat dost peněz. Jaroslav by měl svou ženu přistihnout při nevěře, přitom vše zdokumentovat, a pak bude hračkou při rozvodu vysoudit polovinu majetku a její firmy. Aby měli milenci vše pod kontrolou, vyšlou na Miladu podplacené milence - provokatéry. A to by bylo, aby ji Jaroslav alespoň při jedné nevěře nepřistihl!

Situační černá komedie s velmi překvapivým koncem přibližuje s humorem a ironií co všechno jsou lidé pro peníze a nové milostné vztahy ochotni udělat.

Galerie

Co nového připravujeme?