slide_1 slide_2 slide_3 slide_4 slide_5 slide_6
cs en de ru

LETOS na kolo DO MARIÁNEK (01. 08. 2022)

Nechce se vám trmácet s kolem? Nechte ho doma a půjčte si ho v Mariánkách aneb LETOS na kolo DO MARIÁNEK

detail_pic Od: 1. 8. 2022 Do: 30. 9. 2022

Značené cyklotrasy křižují všechna zajímavá místa v okolí Mariánských Lázní. Terén v oblasti je členitý, proto počítejte s častým stoupáním a krátkými sjezdy. Cyklotrasy jsou vedeny především po silnicích s minimálním provozem, po zpevněných lesních a polních cestách. Sjízdnost nezpevněných úseků může být závislá na počasí.

 

Cyklo mapu a tipy na cyklo výlety najdete přehledně na webu. https://www.marianskelazne.cz/mariankyjsousuper/pro-sport/tipy-na-vylety/cyklo-turistika/). Vyrazte třeba na Kladskou, k zámku Kynžvart, do Teplé či do srdce Slavkovského lesa. Poznejte zdejší lesy, přírodu a památky. Rádi byste na kolo vyrazili, ale nechce se vám vláčet s vlastním kolem? Nevadí, v Mariánkách můžete využít půjčovny kol. https://www.marianskelazne.cz/katalog-sluzeb-marianske-lazne/sport/cykloturistika/pujcovny-kol/

 

Cyklopůjčovny ČD Bike
Od 1. dubna 2022 zahájily České dráhy novou sezónu oblíbených cyklopůjčoven ČD Bike. Zapůjčit si kolo v železniční stanici a vyrazit odtud na cyklovýlet bude letos možné na celkem 70 místech v republice. V Karlovarském kraji to budou Mariánské Lázně, Františkovy Lázně, Cheb, Karlovy Vary dolní nádraží, Karlovy Vary a Sokolov. Většina cyklopůjčoven bude otevřená do 31. října. Ve všech půjčovnách ČD Bike platí jednotný ceník. Například zákazníci s platnou jízdenkou ČD nebo In Kartou zaplatí za jízdní kolo jednodenní půjčovné 190 Kč, půldenní výpůjčka je vyjde na 160 Kč a za jednodenní zapůjčení elektrokola zaplatí půjčovné 340 Kč. Cestující, kteří sbírají body ve věrnostním programu ČD Body, si opět můžou za 50 bodů vyzvednout voucher na bezplatné zapůjčení kola na jeden den.

 

Co nového připravujeme?