slide_1 slide_2 slide_3 slide_4 slide_5
cs en de ru

POZVÁNKA K ON-LINE NÁVŠTĚVĚ JEDNÉ ZE TŘÍ ZÁMECKÝCH STÁLÝCH EXPOZIC ZÁMKU FRYŠTÁT V KARVINÉ – České umění 19. století ze sbírek Národní galerie v Praze (27. 04. 2021)

Všechny příznivce zámku Fryštát a milovníky umění zveme na on-line prohlídky z expozice věnované Českému umění 19. století zapůjčené Národní galerií v Praze.

POZVÁNKA K ON-LINE NÁVŠTĚVĚ JEDNÉ ZE TŘÍ ZÁMECKÝCH STÁLÝCH EXPOZIC ZÁMKU FRYŠTÁT V KARVINÉ – České umění 19. století ze sbírek Národní galerie v Praze

Všechny příznivce zámku Fryštát a milovníky umění zveme na on-line prohlídky z expozice věnované Českému umění 19. století zapůjčené Národní galerií v Praze. Jistě vás i v tomto nepříznivém období potěší prohlídka umělecké expozice z klidu vašich domovů a vlastně odkudkoliv na dálku. Doufáme, že vám tak alespoň částečně vynahradíme osobní návštěvu zámku a jeho četných historických zákoutí s krásami zde vystavených uměleckých skvostů. Svěží, neotřelý přístup studentek umění na Ostravské univerzitě a jejich osobní pojetí  prezentace vybraných děl pod odborným dohledem PhDr. Jiřího Junga, Ph.D. vás určitě zaujme a podnítí k návštěvě zámku a třeba i opakovaně si prohlédnout to, co jste již možná viděli, ale k čemu se nyní můžete dozvědět další zajímavosti a vysvětlující okolnosti. Doufáme, že vás komentovaný výklad k vybraným dílům zaujme natolik, že si budete chtít umělecká díla co nevidět prohlédnout na vlastní oči a my se na vás samozřejmě budeme těšit.

Prohlídky formou videospotů najdete na webových stránkách www.zamek-frystat.cz.

Co nového připravujeme?