www.jedemedolazni.cz :: 17. konference SLM ČR (17.07.2019 - 21:13)

17. konference SLM ČR

Sdružení lázeňských míst ČR ve spolupráci s Agenturou CzechTourism, městem Lázně Bělohrad a Lázněmi Bělohrad, a. s., pořádali 17. konferenci SLM ČR
Spa Resort Tree of Life
27. a 28. listopadu 2014
TÉMA KONFERENCE: PŘIDANÁ HODNOTA LÁZEŇSTVÍ

 

 

                     Tisková zpráva 17. konference Sdružení lázeňských míst ČR
                  Lázně Bělohrad, 27. – 28. listopadu 2014

                                

Přidaná hodnota lázeňství

 Lázně Bělohrad hostily dvoudenní konferenci Sdružení lázeňských míst ČR. Tématem byla "Přidaná hodnota lázeňství". Jako samotnou přidanou hodnotu konference její účastníci hodnotili zastoupení dvou ministerstev. Ministr zdravotnictví Svatopluk Němeček přítomné ujistil, že projednávání zákonné úpravy indikačního seznamu se dostane již 10. prosince do programu Senátu PČR. Úprava by měla platit od začátku ledna, což je dle ministra termín, s nímž se může počítat.
Ministerstvo pro místní rozvoj zastupoval náměstek Marek Kupsa, Agenturu CzechTourism reprezentovala ředitelka pro rozvoj Monika Palatková.
Příspěvky přednášejících byly založeny na odborné bázi, první den programu uzavřel příspěvek o nominaci 16 evropských lázní na seznam kulturního a přírodního dědictví UNESCO. Mezi nominovanými jsou i čtyři česká lázeňská místa - Karlovy Vary, Františkovy lázně, Mariánské lázně a Luhačovice.
Předseda sdružení Petr Kulhánek konstatoval, že 17. konference SLM ČR se odehrává v pozitivním duchu, narozdíl od loňského setkání, kde se hovořilo o armagedonu českého lázeňství. Po loňské krizi léčebného lázeňství se začíná blýskat na lepší časy, a to především díky uzákonění indikačního seznamu a jeho úprav.

Lucie Říhová, Jitka Bednářová
Celý program konference je možné stáhnout v souborech ke stažení
Sborník přednášek bude ke stažení později

 

Další fotografie

TK - Ing. Petr Kulhánek - předseda SLM ČRtisková mluvčí města Třeboně - Mgr. Jitka BednářováTisková konference (TK)TKTKvystoupení hostůhostéBc. Lubomír Franc - hejtman Královéhradeckého krajeIng. Monika Palatková - CzechTourismMUDr. Svatopluk Němeček,MBA - ministr zdravotnictvíMUDr. Eduard Bláha - president SLL ČRIng. Lena Mlejnková - VŠE PrahaIng. Martin Vacek - OSZSPIng. Milan Sýkora - Lázně HodonínIng. Pavel Šubr - město Lázně BělohradIng. Pavel Attl, Ph.D. - VŠH Prahadoc. Ing. Věra Seifertová, CSc. - VŠO PrahaIng. Petr Kulhánek - primátor Karlova VaryRenata Bezdíčková - Balneologický institut KVIng. František Och - VÚB, v.v.i. - Mšené-LázněRNDr. Pavel Suchánek - IKEMdoc. MUDr. Petr Petr - JČU České BudějoviceMUDr. Lenka Hřebíková - Ministerstvo zdravotnictví ČRMUDr. Světlana Bajerová - VZP ČRSeminář pro zahraniční lékaře z Ruska a pozvané čeksé lázeňské lékaře
 

Soubory ke stažení

Program 17. konference SLM ČR 837 kB stáhnout
přednášky 17. konference SLM ČR 28 384 kB stáhnout
Přehled všech lázeňských míst
Novinky
42. LÁZEŇSKÝ POHÁR

Fotbalový turnaj lázeňských míst ČR
20. -...

EXPO 2020 Dubaj

Společná prezentace „Českých lázní a lázeňských...

Více novinek
Aplikace Jedeme do lázní
Aplikace V obraze
Soutěže
Je nám líto, ale momentálně zde není zveřejněna žádná akce.

Více soutěží
Příležitosti v okolí
Kontaktujte nás

Sdružení lázeňských míst
Městský úřad Třeboň, Palackého nám. 46/II, 379 01 Třeboň

E-mail: info@jedemedolazni.cz
Telefon: +420 606 063 145

Tyto webové stránky a další dílčí aktivity popsané stručně na stránce Projekt IOP byly realizovány v rámci Integrovaného operačního programu financovaného Evropskou unií z Evropského fondu pro regionální rozvoj.