www.jedemedolazni.cz :: Как спланировать отдых в спа (17.07.2019 - 20:41)

Как спланировать отдых в спа

Když plánujeme dovolenou, tak poznávejme naše lázeňská místa a lázně v České republice.

Dovolená v Česku po zajímavých lázeňských místech ať už autem, vlakem, nebo na kole stojí za poznání. Záleží pouze na Vás. Můžete si naplánovat dovolenou po osmi regionech lázeňských míst, které naleznete na interaktivní mapě v úvodní stránce. Máte zde možnost se o daných lázeňských destinacích dozvědět co nejvíce, vyhledat zajímavosti, možnosti sportovního a kulturního vyžití, památky a samozřejmě se více dozvědět o jednotlivých lázní v těchto místech. Každé lázně jsou zaměřené na léčbu a prevenci konkrétních chorob a zdravotních problémů. Některé lázně nabízí však kromě tradičních léčebných pobyt s dlouhodobějším zaměřeními tematické relaxační a aktivní pobyty na zkrácenou dobu. Vyberte si lázně podle Vašich představ a jeďte si odpočinout a aktivně se odreagovat do kulturních center, nádherné přírody a pohodové atmosféry.

V České republice existují tři možnosti využívání a úhrady lázeňských služeb, jak si jej naplánovat:

Samoplátecká lázeňská péče

V případě tohoto typu léčby odpadá potřeba návštěvy lékaře, abyste mohli nastoupit lázeňskou léčbu. V tomto případě se rozhodnete sami a také sami si hradíte veškeré náklady spojené s pobytem v lázních. Tento typ léčby však nabízí nepřeberné množství programů, které lázeňská zařízení nabízejí. Nejste omezeni pouze Vaší diagnózou v návrhu vystaveném lékařem, ale zvolíte jakýkoli léčebný, relaxační anebo wellness&beauty program. Lázně nabízí nepřeberné množství pobytů a lázeňská míst nabízí nepřeberné množství kulturních památek, společenských a sportovních vyžití, které uspokojí přání i těch nejnáročnějších klientů. Do lázní se nejezdí už jen kvůli léčbě, ale také kvůli relaxaci, nabrat fyzické i psychické síly, zkrátka dopřát si pár dní odpočinku a zkrášlit své tělo. V nabídce lázní je široká paleta typů léčby a procedur od koupelí, masáží až přes inhalace, pitné kúry, orientální techniky a speciální terapie, které svými blahodárnými účinky napomáhají k psychické i fyzické harmonii lidského těla. Klient zašle svou objednávku do vybraného lázeňského zařízení.Na našich webových stránkách naleznete všech 36 lázeňských míst ČR, které nabízejí vyčerpávající informace o možnosti dovolené v lázních.

Komplexní lázeňská péče

Tento typ lázeňské péče spočívá především v tom, že veškeré náklady na léčbu, stravování a ubytování za Vás hradí zdravotní pojišťovna. Pobyty jsou v tomto případě určeny pro ty klienty, u kterých je stanovena diagnóza, která vyžaduje lázeňskou léčbu

Jak postupovat?

  •  Navštívíte svého ošetřujícího lékaře a sdělíte mu přání léčit se v lázních nebo Vám tuto skutečnost navrhne on sám a vystaví Vám návrh na lázeňskou léčbu. Ošetřující lékař Vás doporučí ke specialistovi, který Váš lékařský návrh potvrdí.
  •  Po schválení tohoto návrhu revizním lékařem zdravotní pojišťovny můžete nastoupit léčbu v těch lázních, které byly vybrány a schváleny revizní lékařem zdravotní pojišťovny.

Příspěvková lázeňská péče

Nárok na tento typ léčby vzniká také na základě lékařského návrhu, kde je ale uvedeno, že pacientovi jsou hrazeny pouze náklady na lázeňskou léčbu.

Jak postupovat?

  •  V tomto případě se postupuje podobně jako u komplexní lázeňské péče, avšak s tím rozdílem, že Vaše zdravotní pojišťovna hradí pouze náklady na lázeňskou léčbu. Ubytování a stravování si hradí sám pacient.
Обзор всех курортов
новости
Извините, нет новостей

Другие новости
Aplikace Jedeme do lázní
Aplikace V obraze
Соревнования
Je nám líto, ale momentálně zde není zveřejněna žádná akce.

другой
Возможности в области
Связаться с Нами

Ассоциация курортов
Městský úřad Třeboň, Palackého nám. 46/II, 379 01 Třeboň

Электронная почта: info@jedemedolazni.cz
Телефон: +420 606 063 145

Этот веб-сайт и другие вспомогательные мероприятия кратко описаны на странице Проект ВГД были выполнены в Комплексная оперативная программа финансируемого Европейским Союзом из средств Европейского фонда регионального развития.