ÚvodAkceFestival Okolo Třeboně
Třeboňhudba

Festival Okolo Třeboně

Multižánrový festival Okolo Třeboně se koná v Třeboni již od roku 1992 zpravidla na přelomu června a července. Na programu jsou open air koncerty venku i v hrobce či divadle. Kromě tohoto týdenního hudebního maratonu Bárny organizuje v průběhu roku ještě

Kdy:
27.6. - 4.7.2024

Kontakt:
https://www.okolotrebone.cz/
barnas@volny.cz

Popis akce

Všem příznivcům a fanouškům festivalu Okolo Třeboně a vůbec všem zájemcům o dobrou hudbu a skvělou zábavu, oznamujeme, že se opět připravuje hudební festival  Okolo Třeboně!

33. ročník festivalu Okolo Třeboně od 27. června do 4. července 2024

Festival má již dlouhou tradici, a proto pořadatelé při dělání nového programu nejen oslovují "nováčky" umělce, ale zvou i staré známé umělce a kapely, kteří třeboňský festival již znají, a rádi se sem vracejí. Příjďte i Vy!

Hudebnímu téměř týdennímu programu předchází již tradiční Žižkovské Divadlo Járy Cimrmana; v roce 2024 přijede do Třeboně ve čtvrtek 27. června, a v divadle J. K. Tyla představí Vyšetřování ztráty třídní knihy.

Není-li uvedeno jinak, koncerty budou na Louce U Zlaté stoky, kde se konaly i v minulých letech. Díky možnosti bohatého občerstvení a následného programu se velmi osvědčily (viz fofoalbum 2022).

Některé koncerty budou mít předkapelu, popř. po skončení hlavního koncertu vystoupí muzikanti, či menší kapely. Tyto informace budou včas pořadatelem upřesněny.

Vstupenky na koncerty festivalu