ÚvodAkceFRANTISEK UHLIR TEAM & LEE ANDREW DAVISON – ČESKO AMERICKÝ JAZZ
Františkovy Lázněkino - film

FRANTISEK UHLIR TEAM & LEE ANDREW DAVISON – ČESKO AMERICKÝ JAZZ

Kdy:
29.4. | 19:30 21:00

Kde:
Císařské lázně

Popis akce

pičkový jazz v podání skupiny František Uhlíř Team a amerického zpěváka Andrew Lee Davisona.

František Uhlíř – kontrabas • Standa Mácha - piano

V pořadu zazní nejen světoznámé jazzové swingové skladby z repertoáru F. Sinatry, E. Fitzgerald atd.,ale také skladby nejznámějšího brazilského autora A. C. Jobima, který obohatil v 60 letech minulého století jazz o nový hudební styl, kterému ser říká latin jazz.

Samozřejmě nebude chybět ani pravé černošské blues,které patří neodmyslitelně k hlavním hudebním vlivům,které měli význam pro vznik vývoj jazzové hudby.

Máme za sebou úspěšné koncerty ve Švýcarsku (St. Moritz, Scuol, Zürich) v Německu (Lörrach, Liandau, Ravensburg, Kempten Heilbronn, Straubing, Osterode) a pravidelně koncertujeme u nás, jak na jazzových festivalech a v jazzových klubech, tak i při různých firemních akcích.

Přestože zpěvák a muzikolog Lee Andrew Davison pochází z amerického státu Oklahoma, od roku 1991 žije v Praze, kde spolupracuje se špičkovými muzikanty jazzové scény. Jeho repertoár je poctou velkým swingovým legendám, jako je  F. Sinatra, E. Fitzgerald, D. Ellington, ale především hudbě svého dětství spirituálům, blues, a gospelů.

Předprodej

Hotelové recepce lázeňských hotelů 
IMPERIAL, PAWLIK, BELVEDERE, Dr. ADLER, METROPOL

Rezervace  – Tel. 0042 737 281 039