ÚvodAkceHudební pergola
Konstantinovy Lázněhudba

Hudební pergola

Každý prázdninový víkend rozezní Konstantinolázeňské náměstíčko hudba v jiném stylu od dechovky, přes folk až po jazz.

Kdy:
13.7. - 31.8.2024

Kde:
Open air scéna na náměstíčku, za nepříznivého počasí KD

Vstupné:
Dobrovolné

Kontakt:
info.konstantinovy@llkl.cz
+420374615111

Popis akce

Každou sobotu se můžete těšit na hudební vystoupení, které si náramně užijete!

13.7 IKEM BAND - parta špičkových muzikantských veteránů, kteří hrají v různých známých kapelách, ale mimo to si založili vlastní. 

20.7 FRANTA KASL band - dlouholetým kapelníkem doprovodné skupiny Jakuba Smolíka, zpěvák, skladatel, představí svoji kapelu a tvorbu vycházející z jeho hudebních vzorů.

27.7 BARBECUE - hrají bluegrass s občasnými výlety do moderní country. Velkou část repertoáru vedle tradičního a moderního bluegrassu tvoří skladby vlastní. Neodmyslitelnou součástí jejich vystoupení je humor v podobě soutěží či vtipů.

10.8 VOJTA Kiďák TOMÁŠKO - trampský a folkový písničkář stejně jako loni osvěží svým příjemným koncertem hudební program pod pergolou.

17.8 Petr KALANDRA memory BAND - skupina vznikla v Mostě v roce 2005 jako pocta předčasně zesnulé české legendě Petrovi Kalandrovi.

24.8 NORBI KOVÁCZ & KNEZAPLACENÍ - nepřehlédnutelný kytarový mág přijede se svým sólovým programem jako host folkové skupiny Knezaplacení.

31.8 THE KREDENC - tak to bude finále muzicírování pod pergolou jako řemen s hity legendárních amerických Creedence Clearwater Revived!