ÚvodAkceKarlův běh na lyžích
Jáchymovsport, aktivní vyžití

Karlův běh na lyžích

Mezinárodní závod v běhu na lyžích.

Kdy:
17.2. - 18.2.2024

Kde:
Boží Dar

Vstupné:
Poznámka: startovné dle volby trati a registrace

Kontakt:
https://www.stopaprozivot.cz/zavody/cardion-karluv-beh/trasy
info@stopaprozivot.cz
+420721719537

Popis akce

52. ročník akce Karlův běh zve na svůj start na Boží dar v Krušných horách všechny milovníky zimních sportů, běžkaře každého věku a výkonnosti zejména.

Závod v běhu na lyžích Cardion Karlův běh je součástí seriálu závodů Stopa pro život již 14. sezónu. Karlův běh, lyžařský závod pojmenovaný po Otci vlasti, je druhým nejstarším závodem jednotlivců na úzkých prkýnkách v Čechách. Zázemí bude postaveno v centru města Boží Dar. Jedná se o velice oblíbený závod za účastí závodníků z Německa. Můžeš si tak poměřit formu s mezinárodní konkurencí.

Seriál závodů v běhu na lyžích pro veřejnost, Stopa pro život, je určen všem milovníkům zimních sportů, bez ohledu na jejich věk nebo výkonnost. Účastníci Stopy se vždy mohou spolehnout na perfektní služby a zázemí včetně velkého vyhřívaného stanu s převlékárnou a úschovnou věcí a zavazadel, široké nabídky chutného teplého občerstvení a nápojů po celý den, mazacího servisu a samozřejmě perfektně připravené běžecké stopy.

Nechybí vyhřívaná převlékací místnost zvlášť pro muže a ženy, úschovna oblečení a lyží, bezplatný základní mazací servis, na trati závodu bohatě zásobené občerstvovací stanice s výživovými doplňky a nápoji od firmy Nutrend, v cíli závodu velkokapacitní stany s jídelnou, barem a kavárnou.

Přijeďte si užít nádherný den na Stopu na Boží dar do Krušných hor, nebudete litovat.