ÚvodAkceKulturní léto v Malých lázních
Náchod volný čashudbavýstavy, trhy a veletrhyhistorické

Kulturní léto v Malých lázních

V letních měsících probíhají na kolonádě Malých lázní koncerty, jarmarky, dětské dny a výstavy.

Kdy:
8.6. - 31.8.2024

Kde:
Malé lázně Běloves

Vstupné:
Zdarma

Kontakt:
www.mestonachod.cz
infocentrum.lazne@mestonachod.cz
+420771 128 492

Popis akce

Město Náchod a Městské informační centrum Malé lázně vás již tradičně zvou na bohatý letní kulturní program pro dospělé i děti do Malých lázní v Bělovsi.

Těšit se můžete na Lázeňské jarmarky s pestrou nabídkou sortimentu od lokálních tvůrců, umělců a řemeslníků a programem pro děti, jako jsou dílničky, malování na obličej a jízdy na koních. Nejmenší návštěvníky určitě potěší i dětský den s disciplínami, který se uskuteční v průběhu července, nebo Podivuhodný svět her Jiřího Šebesty na konci srpna.  

Ve venkovních prostorech bude v létě k vidění výstava fotografií Jindřicha Klabačky s názvem Protiklady – výběr z tvorby. Uvnitř infocentra, v prvním patře Vily Komenský, bude probíhat výstava obrazů s názvem Radosti všedních dnů Mirky Samkové.

V zahradě Vily Komenský se uskuteční hned několik koncertů zajímavých umělců nejen z našeho regionu, ale dokonce i ze zahraničí. Swing Sextet Náchod, houslistka Nika s Terkou, Andrea Šulcová & Allison Wheeler, MarZ, Karolína Šalýová a Štěpánka Šťavíková nebo skupina Kantoři – ti všichni se postarají o nezapomenutelné hudební zážitky!

Přijďte si užít kulturní léto společně s námi! Vstup na všechny akce je ZDARMA.