ÚvodAkceMajáles
Velichovky

Majáles

Majáles přináší účastníkům studentských týmů nejlepší zážitky studentských let!

Kdy:
20.4.

Kde:
U Pileťáku - Hradec Králové

Kontakt:
https://hradec.majales.cz/
karnis@majales.cz

Popis akce

Veřejná kapacita na Majáles Open-Air je od podzimu vyčerpaná, studentské týmy ale rezervovaly pro své podporovatele omezený balík vstupenek. Podpoř jeden z vybraných týmů a lístky jsou tvoje!

Studenti FVZ na Majáles! Zelený gumy ? Tak to určitě nejsme… Přijď se o tom přesvědčit!

Srdečně vás zveme na letošní Majáles v celého jeho šíři!
Vítej na naší stránce, spolubojovníku! Chceš zažít akční měsíc plný zábavy? S námi se určitě nudit nebudeš! Více aktivit, více zábavy a taky více zážitků! To všechno ti nabídne letošní Majáles s Univerzitou obrany, kterého se můžeš zúčastnit společně s našimi kandidáty na Krále a Královnu a jejich družinou.

Vstupenky na Majáles od FVZ

Studenti UHK na Majáles! Kdo není na Majálesu, tak není!

Srdečně vás zveme na letošní Majáles v celého jeho šíři! Stavění májky, královské akce a večírky, soutěž kapel, Hradec na Bruslích a velkolepé vyvrcholení oslav - majálesový průvod Hradcem a jedinečný Open-Air.

Vstupenky na Majáles od UHK

S Karlovkou na Majáles! Sůl do nosu, citron do očí a ty na Majáles!

Srdečně vás zveme na letošní Majáles v celého jeho šíři!
Ahojky, jsme studenti lékařské a farmaceutické fakulty Karlovy univerzity v Hradci Králové. Po dlouhé pauze máme snahu vrátit hradecký Majáles zpátky studentům a pořádně to tu rozbalit. Tak se nestresuj kvetoucími kaštany a pojď s námi do ulic! Užij si tento měsíc nabitý akcemi a ukaž světu, že se kromě učení umíme i bavit!

Vstupenky na Majáles od Karlovky