ÚvodAkceRybářské závody na Luhačovické přehradě
Pozlovicesport, aktivní vyžití

Rybářské závody na Luhačovické přehradě

Závody jsou největší v republice i Evropě i co se týče počtu účastníků. Každoročně se sem sjíždí sedm až osm stovek rybářů nejen z České republiky, ale i ze Slovenska, Polska, Maďarska, Rakouska, Německa a dokonce až třeba z Francie a Itálie.

Kdy:
1.5. - 31.5.2024
1.9. - 30.9.2024

Kde:
Luhačovická přehrada

Kontakt:
http://rybari-luhacovice.com/sportovni-rybolov/zavody.php
info@rybari-luhacovice.cz
+420731615550

Popis akce

Nabízíme Vám možnost sportovního rybolovu na jednom z nejlépe zarybněných revírů na Moravě. Najdete nás na úpatí Bílých Karpat u Lázeňského města Luhačovice. Díky tomu že přehrada byla v roce 2012 vypuštěná a zbavená všech sedimentů nabízíme rybolov v lokalitě kde jsou pouze žádané druhy ryb.

Luhačovická přehrada, u níž se závody konají, je zarybněna velkým množstvím trofejních kaprů o váze 10 až 15 kilogramů, vedle toho se ale budou lovit i další druhy ryb, které v přehradě žijí, včetně  sumců.

Pokud budete chtít soutěži „pouze“ přihlížet, můžete návštěvu spojit s příjemnou procházkou či vyjížďkou na kole po březích přehrady, okolní hotely navíc nabízejí možnosti sportovního vyžití na sportovních kurtech či v krytých bazénech. Oblíbená půjčovna loděk a šlapadel bude po dobu soutěže uzavřena.