ÚvodAkceDEN S NOVOU - 30 LET SPOLU
Mariánské Lázně

DEN S NOVOU - 30 LET SPOLU

Kdy:
29.6. | 09:30 22:00

Kde:
Mariánské lázně, Masarykova, Kolonáda Mariánské Lázně

Popis akce

Televize Nova je s vámi už celých 30 let. Na oslavu tohoto výjimečného jubilea vyrazí během letošního léta na nezapomenutelnou cestu Českem. Dorazíme za vámi přímo do vašeho města! Těšit se můžete na bohatý program a hvězdy z vašich oblíbených pořadů. Budete mít jedinečnou možnost potkat se naživo se známými tvářemi z populárních seriálů Ulice, Jedna rodina, Ordinace v růžové zahradě 2 nebo Specialistů. Skvělé recepty vám připraví výherce soutěže MasterChef Česko Jan Albrecht. Vaše znalosti otestují zkušení lovci z kvízové show Na lovu.

  • Hosté z Ulice: Alena Štréblová, Ljuba Krbová a Martina Randová
  • Host z Na lovu: Pan Lišák
  • Hudební vystoupení: Milan Peroutka
  • Moderátoři: Veronika Petruchová a Martin Čermák

​Hlavní program
9:30 Zahájení. Den s Novou zahájí moderátorská dvojice Martin Čermák a Veronika Petruchová, kteří budou provázet programem po celý den.

9:45–10:30 Snídejte s Novou. Začněte Den s Novou pořádnou snídaní! Snídaňové menu připraví vítěz kuchařské soutěže MasterChef Česko Jan Albrecht.

10:30–10:45 Hudební vystoupení Milana Peroutky. Slavné české a světové hity zazpívá herec, moderátor a hudebník Milan Peroutka.

10:45–12:00 Autogramiáda a focení. Přijďte si pro podpis a fotku s Milanem Peroutkou, Martinem Čermákem, Veronikou Petruchovou nebo s vítězem MasterChef Česko Janem Albrechtem.

13:00–13:15 Hudební vystoupení Milana Peroutky

13:15–14:45 Ulice v Mariánských Lázních. Tváře oblíbeného seriálu Ulice ve vašem městě! Těšit se na vás budou Ljuba Krbová, Alena Štréblová a Martina Randová. Přijďte si pro společnou fotku a pro podpis.

15:00–15:15 Hudební vystoupení Milana Peroutky

15:30–16:30 Vařte jako MasterChef. Vítěz MasterChef Česko Jan Albrecht připraví skvělé a snadné recepty. Přijďte si pro inspiraci do vaší kuchyně.

16:30 – 16:45 Hudební vystoupení Milana Peroutky

16:45–18:00 Na lovu. Živě v Mariánských Lázních

20:00 Letní kino. Lítá v tom – romantická komedie o tom, co všechno se může stát, když se zapletete do jedné nevinné lži. Hvězdně obsazená komedie s Kryštofem Hádkem v hlavní roli.

Bohatý doprovodný program
Po celý den je pro vás připraven bohatý doprovodný program. Pro vaše ratolesti je k dispozici dětský koutek, kreativní dílničky a spousta soutěží o ceny. Dospělí si pak mohou vyzkoušet slavnou budku VOX populi, nebo se vyfotit ve vůbec prvním zpravodajském studiu Televizních novin. Vstup na akci je zdarma. Změna programu vyhrazena.